Zatrzymaj się!

Tworzenie treści kosztuje i jest czasochłonne. Może podarujesz nam kawę?

Zostaję patronem / patronką! Wspieram z Przelewy24 Zamknij to okno

Maraton Pomysłów Społecznych z udziałem ekipy Fakenews.pl

Maraton Pomysłów Społecznych z udziałem ekipy Fakenews.pl

Dzisiaj ważne ogłoszenie. Jeśli ktoś chciałby się zmierzyć z problemem “fake newsów” i przy okazji poznać osobiście naszą ekipę to zapraszamy w dniach 26-27 września do Wrocławia na Maraton Pomysłów Społecznych. Czym jest Maraton Pomysłów Społecznych? Najlepiej wyjaśniają to sami pomysłodawcy:

Maraton Pomysłów Społecznych to interdyscyplinarny konkurs mający na celu wyłonienie najlepszych rozwiązań trapiących nas problemów społecznych. Rozwiązanie ze świata IT przenosimy na grunt społeczny i w formie maratonu projektowania mamy zamiar zmieniać świat na lepsze!

W tym roku wybór padł na walkę z Fake Newsami!

Nasza redakcja będzie zasiadać w panelu jurorskim i mentorskim. Jest to pierwsza i na razie jedyna okazja, aby poznać nas osobiście i jednocześnie wziąć udział w ciekawym wydarzeniu. Wszelkie informacje na temat zapisów dostępne są na stronie projektu i wydarzeniu facebookowym.

Nie możemy się już doczekać. Do zobaczenia we Wrocławiu.

Komentarze

Założyciel, twórca fakenews.pl i fundator Fundacji "Przeciwdziałamy Dezinformacji". Zawodowo zajmuje się bezpieczeństwem w internecie i programowaniem. Prywatnie społecznik, pasjonat internetu. Wieloletni wolontariusz Fundacji "Dom w Łodzi". Wolontariusz roku 2015 województwa łódzkiego. Jeden z laureatów Barw Wolontariatu w 2015 roku. Email: kontakt(at)fakenews.pl