Wonho opuszcza Monsta X? Starship Entertainment reaguje

Wonho opuszcza Monsta X? Starship Entertainment reaguje

Wonho opuszcza Monsta X? 31 października wytwórnia Starship Entertainment potwierdziła plotki, że ​​Wonho opuści MONSTA X. Grupa będzie kontynuować działalność w sześcioosobowym składzie. Zgodnie oświadczeniem Starship Entertainment, Wonho nie chce mieć negatywnego wpływu na Monsta X i również dlatego postanowił opuścić zespół. Sprawa dotyczy ostatnich sensacyjnych wiadomości, które dotyczyły rzekomego długu wobec Jung Da Euna.

Starship Entertainment oświadczyło ponadto, że agencja planuje podjąć kroki prawne przeciwko złośliwym plotkom. Pełne oświadczenie Starship poniżej:

Wonho opuszcza Monsta X
https://twitter.com/STARSHIPent/status/1189812608339038208/photo/2

Transkrypcja, dzięki 7pop.pl:

Witajcie,
Po pierwsze, chcielibyśmy wyrazić swoją wdzięczność wobec wszystkich, którzy w ostatnich dniach i w przeszłości przekazywali Monsta X dużo miłości.

Po długiej dyskusji z Wonho doszliśmy do wniosku, że najlepiej będzie rozstać się w tym momencie.

Bardzo szanujemy decyzję Wonho, który nie chce, aby seria ostatnich wydarzeń miała wpływ na wszystkie ekscytujące rzeczy, które aktualnie spotykają Monsta X i te, które czekają na członków w przyszłości. Będziemy kontynuować podejmowanie czynności prawnych przeciwko złowrogim oraz wywołującymi zamieszanie plotkami związanymi z tą sprawą.

Bardzo przepraszamy za wszystkie niedogodności, które ta wiadomość może wywołać.

Wonho nie będzie od dzisiaj uczestniczył w żadnych aktywnościach Monsta X, a grupa będzie kontynuować harmonogram na ten tydzień w sześcioosobowym składzie.

Przepraszamy za wszystkie trudności, jakie może to spowodować.

Bardzo żałujemy, że musimy przekazać tak rozczarowującą wiadomość, szczególnie związaną z Monsta X, którzy zawsze otrzymywali dużo wsparcia. Obiecujemy, że powrócimy z lepszą muzyką i występami dla fanów Monsta X.

Wonho zostawił również list dla fanów:

Witajcie, tutaj Wonho,
Po pierwsze, chciałbym przeprosić za to, że nie jestem w stanie dostarczać fanom jedynie dobrych wspomnień oraz za to, że przyniosłem im smutek. Przepraszam za to, że zmartwiłem tyle ludzi moimi prywatnymi problemami.
Podczas promocji z Monsta X otrzymałem szczęście i miłość, na które nigdy nie zasłużyłem. Bardzo dziękuję wam za wszystkie cudowne wspomnienia. Członkom [zespołu], którzy pracowali ciężko ze mną i zostali ze mną, chciałbym podziękować i powiedzieć, że ich kocham. Chciałbym również pokazać im moje serce pełne skruchy.
Był czas, w którym byłem niedojrzały i popełniłem większe oraz mniejsze błędy. Jednak gdy zostałem trainee, a następnie zadebiutowałem, pracowałem ciężko, aby nie wstydzić się za siebie.
Informuję, że opuszczam dzisiaj Monsta X.
Przepraszam, za sprawienie bólu członkom [Monsta X] przez niefortunne zdarzenia powiązane ze mną. Przede wszystkim, przepraszam za rozczarowanie moich fanów, którzy wierzyli we mnie. Podjąłem tę decyzję, po zobaczeniu jak dużo ludzi przechodzi przez trudne chwile z mojego powodu.
Jeszcze raz, szczerze chylę głowę, aby przeprosić fanów, którzy wierzyli i wspierali mnie.
Proszę, dajcie siłę Monsta X.
Członkowie [Monsta X] nie mają nic wspólnego z tą sytuacją.
Z ostrożnością proszę, abyście chociaż wspierali i byli zachętą dla pozostałych członków.
Oni są zbyt dobrymi ludźmi, aby ich zatrzymać i zranić z powodu kogoś takiego jak ja.
Jestem pełen wdzięczności dla staffu, członków i naszych fanów, którzy pozwolili mi cieszyć się takim błogosławieństwem do tego momentu.
7pop.pl

W związku z wszystkimi dostępnymi materiałami, stwierdzamy, że informacja o odejściu Wonho jest:

Prawdziwa

Informacje powyżej są prawdziwe.

Kim są Monsta X? Za Wikipedią:

Monsta X (Hangul: 몬스타엑스, stylizowane na MONSTA X) – południowokoreański boysband założony przez Starship Entertainment. Zespół został złożony poprzez południowokoreański survival show NO.MERCY stacji Mnet w 2015 roku. Grupa składa się z siedmiu członków: Shownu, Wonho, Minhyuk, Kihyun, Hyungwon, Joohoney oraz I.M. Monsta X zadebiutowali 14 maja 2015 roku wydając minialbum Trespass[2]. Nazwa ich oficjalnego fanklubu to Monbebe.

Karol Orzeł 184 wpisów

Społecznik, pasjonat internetu. Wieloletni wolontariusz Fundacji "Dom w Łodzi". Wolontariusz roku 2015 województwa łódzkiego. Jeden z laureatów Barw Wolontariatu w 2015 roku. Właściciel firmy Devlom. Prywatnie mąż wspaniałej żony i ojciec niesamowitej córeczki.