Taylor Swift w ciąży ?

Taylor Swift w ciąży ?

Kilka miesięcy temu, portale plotkarskie obiegła wiadomość jakoby Taylor Swift była w ciąży. To jeden z tych luźniejszych i zabawnych fake newsów z kategorii rozrywka.
Portal Eska.pl tak opisuje sprawę:

Brzmi niewiarygodnie? Nie do końca! Przypuszczenia o ciąży zrodziły się z dwóch powodów. Pierwszym z nich jest tajemnicze zniknięcie gwiazdy z życia publicznego. Taylor Swift zaszyła się w domowym zaciszu wraz ze swoim nowym chłopakiem, Joe Alwynem. Piosenkarka od wielu tygodni praktycznie nie udziela się w mediach i na portalach społecznościowych. Najwyraźniej po związaniu się z brytyjskim aktorem w życiu osobistym Taylor wiele się pozmieniało.

Drugim powodem, dla którego niektórzy fani i dziennikarze podejrzewają ciążę u Taylor Swift jest to, jak gwiazda obecnie wygląda. Wiele osób w najnowszym teledysku artystki, Delicate, dopatrzyło się powiększonego biustu i nieco większej niż zwykle ilości ciałka…

Argumenty portali plotkarskich dość mocno śmieszą, ale fakt jest niepodważalny że informacja o tym że Taylor Swift jest w ciąży trafiła do wielu dzienników, właśnie tylko na podstawie przypuszczeń. Nie trzeba się zbytnio wysilać aby zweryfikować, że ta informacja to:

Fake news

Informacje powyżej są fałszywe.

Weryfikacja

Plotka wybuchła w 2018 roku. Rok później żadne nowe informacje na ten temat (oprócz kolejnych niepotwierdzonych fake newsów) się nie pojawiły. Natura sama zweryfikowała autentyczność tej bzdury 🙂

Karol Orzeł 185 wpisów

Społecznik, pasjonat internetu. Wieloletni wolontariusz Fundacji "Dom w Łodzi". Wolontariusz roku 2015 województwa łódzkiego. Jeden z laureatów Barw Wolontariatu w 2015 roku. Właściciel firmy Devlom. Prywatnie mąż wspaniałej żony i ojciec niesamowitej córeczki.