My Chemical Romance wraca na scenę? Reaktywacja?

My Chemical Romance wraca na scenę? Reaktywacja? My Chemical Romance wraca na scenę? Reaktywacja?

Czy My Chemical Romance wraca na scenę? Ta wiadomość rozgrzewa teraz wszystkie sieci społecznościowe niemal do czerwoności. Przeczytajcie tylko te komentarze:

Nie będziemy Was dłużej trzymać w niepewności. Informacja o tym, że My Chemical Romance wraca do tworzenia i koncertowania to:

Prawdziwa

Informacje powyżej są prawdziwe.

Zespół, który podzielił się w 2013 r. ogłosił w czwartek, że koncert reaktywujący grupę odbędzie się 20 grudnia, w Shrine Expo Hall w Los Angeles:

Koncert jest zatytułowany po prostu „Powrót”.

My Chemical Romance jest najbardziej znany z piosenek takich jak „Welcome to the Black Parade”, „Sing”, „Helena” i „I’m Not Okay (I Promise)”.
Alternatywny zespół rockowy, któremu przewodził Gerard Way, ogłosił rozpad w 2013 roku po 12 latach wspólnej pracy. W oświadczeniu wtedy napisał:

„Dotarliśmy do miejsc, do których nie wiedzieliśmy że dotrzemy.
Byliśmy w stanie zobaczyć i doświadczyć rzeczy, o których nie wyobrażaliśmy sobie, że są możliwe.
Udostępniliśmy scenę osobom, które podziwiamy, ludziom, na których się wzorujemy, a co najlepsze, to nasi przyjaciele. Teraz, jak wszystkie wielkie rzeczy się kończą, tak nadszedł czas na to, aby zakończyć naszą przygodę

Od tego czasu byli członkowie, w tym Frank Iero, Ray Toro i Mikey Way, realizowali inne projekty muzyczne.
Gerard Way stworzył serial komiksowy zatytułowany „The Umbrella Academy”, który został rozwinięty w serię na portalu Netflix.
Bilety na koncert reaktywujący grupę trafią do sprzedaży 1 listopada.

Karol Orzeł 191 wpisów

Społecznik, pasjonat internetu. Wieloletni wolontariusz Fundacji "Dom w Łodzi". Wolontariusz roku 2015 województwa łódzkiego. Jeden z laureatów Barw Wolontariatu w 2015 roku. Właściciel firmy Devlom. Prywatnie mąż wspaniałej żony i ojciec niesamowitej córeczki.