Michael Buble przechodzi na emeryturę?

Michael Buble przechodzi na emeryturę? Michael Buble przechodzi na emeryturę?

Michael Buble stwierdził ostatnio że czeka go już tylko emerytura. To jest ten przypadek, gdzie szczery, długi wywiad, może zostać zamieniony na fake news, tylko dzięki temu, że dziennikarz wykazał się wyjątkową nierzetelnością.

Michael Buble w rozmowie z dziennikarzem opowiadał o swojej rodzinie. Był to wywiad o walce z przeciwnościami jakie pojawiły się w momencie gdy jego pięcioletni syn zachorował na raka. Wywiad był bardzo osobisty i w pewnym momencie Michael wspomniał, że na jakiś czas chce się wycofać z życia publicznego (nie użył słowa emerytura). Zmusza go do tego sytuacja związana z jego synkiem i chorobą.
Tymczasem dziennikarze wzięli ten fragment i przedstawili w takim świetle jakoby Michael Buble całkowicie rzucał karierę. Dlatego jest to:

Fake news

Informacje powyżej są fałszywe.

Weryfikacja

Za weryfikację niech posłuży wypowiedź samego artysty:

Michael Buble stwierdził, że jeśli tylko starczy mu życia i sił to będzie tworzył, śpiewał i nagrywał. Aż umrze. Wtedy pewnie okaże się że jego śmierć to też fake news 🙂

Karol Orzeł 189 wpisów

Społecznik, pasjonat internetu. Wieloletni wolontariusz Fundacji "Dom w Łodzi". Wolontariusz roku 2015 województwa łódzkiego. Jeden z laureatów Barw Wolontariatu w 2015 roku. Właściciel firmy Devlom. Prywatnie mąż wspaniałej żony i ojciec niesamowitej córeczki.